Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
