Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
