Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Views
ro: Vizualizări

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Inherit
ro: Moşteneşte

en: Justify
ro: Uniformizat
