Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Center
ta: மையம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Alignment
ta: சீரமைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Inherit
ta: மரபுரிமம்

en: Justify
ta: நேர்த்தி செய்
