Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
