Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Justify
th: จัดชิดขอบ
