Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
