Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག
