Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Justify
eu: Justifikatu
