Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Views
nl: Overzichten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Auto
nl: Automatisch

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Border radius
nl: Randradius

en: Justify
nl: Uitvullen
