Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Views
tr: Görünümler

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Inherit
tr: Miras

en: Justify
tr: Hizala
