Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Timer
bo: དུས་ཚོད་བགྲང་བྱེད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།
