Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Description field
da: Beskrivelse

en: <none>
da: - ingen -

en: Caption
da: Undertekst

en: Title field
da: Titelfelt
