Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: <none>
el: <κανένα>

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Timer
el: Χρονομετρητής

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου
