Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Image
hi: चित्र

en: Description field
hi: विवरण क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: Caption
hi: शीर्षक
