Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Image
ja: 画像

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: <none>
ja: <なし>

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Timer
ja: タイマー

en: Caption
ja: キャプション

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Fluid
ja: 変動
