Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Views
nl: Overzichten

en: <none>
nl: -geen-

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: fade
nl: vervagen

en: Title field
nl: Titelveld

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: Select the field that will be used as the title.
nl: Selecteer het veld dat als titel wordt gebruikt.

en: Select the field that will be used as the image.
nl: Selecteer het veld dat als afbeelding wordt gebruikt.
