Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Description field
pl: Pole opisu

en: Views
pl: Widoki

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Timer
pl: Licznik

en: Caption
pl: Podpis

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Fluid
pl: Płynna

en: Grid size
pl: Rozmiar siatki
