Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Views
ps: ليدنې

en: Caption
ps: نوم

en: Title field
ps: سرليک ډګر
