Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Image
pt: Imagem

en: Description field
pt: Campo de descrição

en: Views
pt: Visualizações

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Timer
pt: Temporizador

en: Caption
pt: Legenda

en: Title field
pt: Campo de título
