Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Views
sv: Vyer

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Timer
sv: Tidur

en: Caption
sv: Bildtext

en: Title field
sv: Titelfält

en: Fluid
sv: Flytande

en: Bullets
sv: Punkter
