Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Views
az: Görünüşlər

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Caption
az: Başlıq

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
