Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Description field
ca: Camp descripció

en: <none>
ca: Cap

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Timer
ca: Comptador

en: Caption
ca: Subtítol

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Title field
ca: Camp títol
