Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Image
cs: Obrázek

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: <none>
cs: <žádné>

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Caption
cs: Popisek

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Fluid
cs: Proměnlivá
