Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Views
gl: Vistas

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Timer
gl: Temporizador

en: Caption
gl: Lenda

en: Title field
gl: Campo de título
