Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Description field
he: שדה תאור

en: Views
he: היבטים

en: <none>
he: <ללא>

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Timer
he: טיימר

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Title field
he: שדה כותרת
