Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: <none>
is: <enginn>

en: Thumbnail
is: Smámynd
