Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Views
oc: Vistas

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Timer
oc: Cronomètre

en: Fluid
oc: Fluide
