Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image
ru: Изображение

en: Description field
ru: Поле описания

en: Views
ru: Представление

en: <none>
ru: <нет>

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Timer
ru: Таймер

en: Caption
ru: Подпись

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Animation type
ru: Тип анимации

en: Grid size
ru: Размер сетки
