Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Description field
sk: Popis

en: Views
sk: Zobrazenia

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Timer
sk: Časovač

en: Caption
sk: Popis
