Views Foundation (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Image
ta: படம்

en: Description field
ta: விளக்கம் துறை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Caption
ta: தலைப்பு
