Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Views
ar: الرؤى

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Caption
ar: شرح
