Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Views
bg: Изгледи

en: <none>
bg: <не>

en: Thumbnail
bg: Умалена
