Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Views
cy: Gwelediadau

en: <none>
cy: <dim>

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno
