Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Views
et: Vaated

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Caption
et: Pealkiri

en: Title field
et: Tiitli väli
