Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Title field
eu: Izenburu eremua
