Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Title field
fi: Otsikkokenttä
