Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Description field
fr: Champ description

en: Views
fr: Vues

en: <none>
fr: --aucun--

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Caption
fr: Légende

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Title field
fr: Champ titre

en: Select the field that will be used as the title.
fr: Choisir le champ qui sera utilisé comme titre.
