Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Image
id: Gambar

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Views
id: View

en: <none>
id: <nihil>

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Caption
id: Keterangan

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Title field
id: Judul bidang
