Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Image
it: Immagine

en: Description field
it: Campo descrizione

en: Views
it: Viste

en: <none>
it: -nessuno-

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Caption
it: Didascalia

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Title field
it: Titolo del campo
