Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ
