Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: <none>
lt: -joks-

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Caption
lt: Antraštė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
