Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Views
tr: Görünümler

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Caption
tr: Başlık

en: Title field
tr: Başlık alanı
