Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Description field
uk: Поле опису

en: Views
uk: Види

en: <none>
uk: <нічого>

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Caption
uk: Підпис

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Clearing
uk: Прояснення

en: Bullets
uk: Кульки

en: Select the field that will be used as the title.
uk: Виберіть поле, яке використовуватиметься як заголовок.

en: Orbit
uk: Повернути
