Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Image
vi: Ảnh

en: Description field
vi: Trường ghi chú

en: <none>
vi: <không>

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình
