Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Views
fa: نماها

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Caption
fa: عنوان

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن
