Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Views
hu: Nézetek

en: <none>
hu: < nincs >

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Title field
hu: Cím mező

en: Select the field that will be used as the description.
hu: Leírásként használt mező kiválasztása.

en: Select the field that will be used as the title.
hu: A címként használt mező kiválasztása.

en: Select the field that will be used as the image.
hu: A képként használt mező kiválasztása.
