Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Views
lv: Skati

en: <none>
lv: <neviena>

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Caption
lv: Paraksts

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
