Views Foundation (7.x-4.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Views
ro: Vizualizări

en: <none>
ro: <nimic>

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Caption
ro: Legendă

en: Title field
ro: Câmp titlu
