Views Fraction Slider (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Views
de: Ansichten

en: Controls
de: Steuerelemente

en: Pager
de: Seitennavigation
